Hakkımızda

QCWorld Çalışma Sistemi

Eşsiz platformumuza katılarak Yatırım yapın. Yatırımınıza değer katacağız ve otomatik olarak robot sistemi sizin icin kripto para piyasalarinda 7/24 işlem ( Al Sat) yaparak kârınız cüzdanınıza yüklenecektir. Uyurken bile para kazanmak istermisiniz?

1

Hesap Aç

2

Yatırım Yap

3

Paranı Kazan

Hakkımızda QCW

Biz QCWolrd ( Quick Crypto World) kripto para borsalarında Nitelikli profesyonel yatırımcılar ve özel programlar tarafından gerçekleştirilen finansal piyasalarda alım satım ve ile ilgili yatırım faaliyetlerinde bulunan uluslararası bir finans şirketiyiz, Quick Crypto World herkes için bir kripto para birimi yatırım platformudur.

Amacımız, yatırımcılarımıza güvenilir bir yüksek gelir kaynağı sağlarken, olası riskleri en aza indirip kaliteli bir hizmet sunarak, yatırımcılar ve mütevelli arasındaki ilişkileri otomatikleştirip basitleştirmemizi sağlamaktır. Karlı bir yatırımla kâr marjınızı artırmak için çalışıyoruz. Topluluğumuzun bir parçası olmanızı dört gözle bekliyoruz.

Daha Fazla

SIK SORULAN SORULAR

Platformumuzla ilgili Sık Sorulan Sorularınızdan bazılarını yanıtlıyoruz. Burada yanıtlanmayan bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Deposit kısmından yatıracağiniz miktarı belirtip orda bulunan Elektronik Cüzdan hesabına parayı Ethereum olarak transfer ediniz. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra hesabınıza paranız aktarılacaktır. Para yatirma işlemleri ortalama 1 saattir Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Belirtmiş olduğunuz Elektronik Cüzdan adresinize çekmek istediğiniz miktarı 7/24 çekebilirsiniz. Para cekme işlemleri gerekli kontroller yapıldıktan sonra 6-12 saat arasında hesabınıza yatirilacaktir. Daha fazla bilgi icin lutfen iletişime geçiniz.

Bütçenize uygun olarak hazırlamış olduğumuz 4 ayri Kazanç Paketimiz bulunmaktadır. İstediğinizi seçebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

4 ayri paketimiz bulunmaktadır. Minumum yatirabileceginiz miktar 300 $ karşılığında Ethereum dur. Bronz paketi seçmek istediğinizde şirketimiz 50$ komisyon olarak almaktadır. 1000$ yaptırmanız halinde komisyon ucreti alınmamaktadır. Ve sizin hesabınıza 25$ ekstra yatirmaktayiz.

Alt limitimiz 100$ dir.

Bize Katıl

Bir Devrim Niteliğinde Para Kazanma Platformudur! Kararlı Platformda Geleceğe Yatırım Yapın ve Hızlı Para Kazanın. Yatırımlarınızdan en hızlı ve en heyecan verici geri dönüşleri garanti etmekle kalmıyor, aynı zamanda yatırımınızın güvenliğini de garanti ediyoruz.

Üye Ol